• HAKKIMIZDA

  Firmaların ihtiyaçlarına yönelik yüksekte çalışmalarda iş güvenliği kapsamında çözümler sunan, çalışanların yaşam kalitelerini arttıran ve kendini sürekli geliştiren VARF GROUP; girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruha sahip genç ve dinamik kadrosuyla 2016 yılında kurulmuştur.

  VARF GROUP; yüksekte çalışma gerektiren tüm sektörlerde; yüksekte iş güvenliği, eğitim, danışmanlık, kişisel koruyucu donanımlar, kurtarma ekipmanları, yüksekte çalışanların düşmesini engelleyen sistemlerin tedariği, üretimi, kurulumu ve periyodik bakımlarını yaparak, yüksekte çalışmalarda siz değerli müşterilerine hizmet veren kurumsal bir şirket haline gelmiştir.

 • HAKKIMIZDA

  Tecrübeli kadrosu ile geçen yıllar içerisinde bir çok yüksekte çalışma faaliyetilerine katılarak siz değerli müşterilerinin çözüm ortağı olmuştur.

  Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve VARF GROUP, sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

  Şirketimiz, bugün teknik ve idari kadrosuyla yaklaşık 100 kişiye istihdam olanağı sağlarken, her geçen gün büyüyen sermayesi ile ülke ekonomisine büyük katkıda bulunmaktadır.

  VARF GROUP, insan odaklı sorumluluk duygusu, risk alabilen girişimci ve dinamik yapısıyla sektörde rakiplerinden sıyrılarak üst sıralara yerleşmeyi başarmıştır.

Varf Safety Varf Training Varf Consulting Varf Rope Access Varf Adventure Varf, Yüksekte!